Twente Personnelsdiensten

Pracownik magazynu

Wierden

13.27

Pełny etat
Dla naszego klienta poszukujemy entuzjastycznego współpracownika jako wsparcie magazynu. Firma jest specjalistą w zakresie wyposażenia magazynów we wschodniej Holandii. Ze względu na szybki rozwój i rosnącą aktywność, poszukuje nowego współpracownika.

Aplikujesz na to stanowisko?

Ukryty

Nazwa(Wymagane)

Przeciągnij i upuść pliki do przesłania.
Dozwolone typy plików: jpg, png, pdf, Maksymalny rozmiar pliku: 64 MB.
Przeciągnij i upuść, aby przesłać pliki.
Maksymalny rozmiar pliku: 64 MB.
To pole służy do celów walidacji i nie powinno być zmieniane.

Jakie są twoje obowiązki?

Wraz z młodym i entuzjastycznym zespołem będziesz pracować nad codziennym przygotowywaniem różnych zamówień magazynowych. Nie ma dwóch takich samych dni, jest duża różnorodność. Ponadto pomagasz w załadunku i rozładunku wszystkich przychodzących towarów za pomocą wózka widłowego, zapewniasz wsparcie podczas usprawniania logistyki magazynowej i wreszcie zajmujesz się zarządzaniem stanu magazynowego.

Czego szukasz?

- Potrafisz dobrze pracować w zespole i jesteś zmotywowany;
- Znajomość branży jest dodatkowym atutem;
- Ponadto posiadasz uprawnienia na wózki widłowe lub chcesz je uzyskać;
- Wreszcie, jesteś elastyczny i potrafisz patrzeć w przyszłość.

Co mamy do zaoferowania?

Oferujemy pracę pełną wyzwań w dynamicznej, szybko rozwijającej się organizacji. Istnieje wiele możliwości rozwoju osobistego, w tym możliwości kariery. Dołączysz do miłego zespołu, w którym standardem są piątkowe popołudniowe drinki, a także ciekawe wyjścia. Wynagrodzenie początkowe wynosi €13,27 w zależności od wiedzy i doświadczenia.

Jeśli po przeczytaniu tej oferty jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej, kontaktuj się z Lynn pod numerem 06-25210905.